harley quinn aramıza animasyon serisi ile geri dönüyor

harley quinn aramıza animasyon serisi ile geri dönüyor


şükür kavuşturana


DC Universe‘ün kendi platformlarında yayınlayacağı Harley Quinn‘in animasyon serisinden yeni bir fragman yayınlandı. Çizgi roman dünyasından beyaz perdeye Suicide Squad filmiyle geçen ve sönük filmin parlayan tek yıldızı olarak kimilerinin hafızalarında, kimilerinin kalbinde yer eden Harley Quinn, yeni animasyon serisinde The Big Bang Theory’den tanıdığımız Kaley Cuoco tarafından seslendirilecek.

PG-13 kategorisinde yer alacak serinin pilot bölümünün fragmanında Harley Quinn’in suç dünyasına adım atışını, Poison Ivy ile güçlerini birleştirip “Queens of Crime”‘ı kurmalarını ve orijinal hikayede olduğu gibi altında farklı motivasyonlar yatsa da hem Batman’e hem de Joker’e karşı savaş bayraklarını salladığını görüyoruz. Joker, Poison Ivy, Riddler gibi Gotham City’nin başına defalarca bela olmuş karakterleri göreceğimiz seride Kara Şövalye de karşımıza çıkacak. Joker’ı Alan Tudyk, Batman’i Diedrich Bader, Riddler’ı Jim Rash, Poison Ivy’yi de Lake Bell seslendiriyor.

Margot Robbie ile özdeşleşen Harley Quinn’in beyaz perdedeki 2. serüveni Birds of Prey, 22 Şubat 2020’de vizyona girecek. O vakte kadar Harley Quinn özlemimizi giderecek ve 29 Kasım’da başlayacak animasyon serisinin fragmanını izlemek isteyenler buyursunlar: