harrison ford televizon ekranlarına geri dönüyor

harrison ford televizon ekranlarına geri dönüyor


bize de izlemek düşer


Kazandığı ödüllere ayrı ev açacak kadar görkemli bir kariyere sahip, karizmanın ete kemiğe bürünmüş hali Harrison Ford, suç belgeseli The Staircase dizisiyle ekranlara geri döneceğini duyurdu. Son olarak The Star Wars Holiday Special ile ekranlarda gördüğümüz Ford, yeni dizisinde aynı zamanda yürütücü-yapımcı olacak.

Michael Peterson‘ın meşhur davasını konu alacak dizi, 2001 yılında karısını öldürmekle suçlanan Amerikalı yazarın hayatına odaklanacak. Peterson’ın, görünürde merdivenden düşerek ölen eşinin katili olmasından şüpheleniliyordu. Daha önce defalarca televizyon ekranlarına taşınan Staircase davası, dava süreci devam ettikçe ve yeni delillerin ortaya çıkmasıyla güncellenerek 2018 yılında Netflix tarafından suç belgeseli olarak çekilmişti. Harrison Ford’un meşhur “Trust me” repliğini sıklıkla duyacağımıza inandığımız yapım, 2020 yılında yayınlanacak.

Han Solo ve Indiana Jones karakterleriyle özdeşleşen Harrison Ford, aslında Antonio Campos‘un senaryosunu kaleme alacağı The Suitcase ile daha önce oynadığı bir role bürünecek. The Fugitive filminde de eşini öldürmekle suçlanan bir karaktere hayat veren Ford, bakalım bu dizisiyle önceki rolündeki performansın üstüne koyabilecek mi?

https://www.youtube.com/watch?v=uOMMXUc7p0U