klaxons’ın incisi james righton’dan solo albüm geliyor

klaxons’ın incisi james righton’dan solo albüm geliyor


the performer


Londra çıkışlı new rave ve indie rock esintilerinin hakim olduğu Klaxons’ın biricik ismi James Righton, grubun dağılmasından sonra solo kariyerine devam ediyor. 2017de yayınladığı ilk albümü Shock Machineden sonra ortalıktan kaybolan Righton, 20 Martta yeniden playlist’lerimize dahil olacak gibi gözüküyor.

En son Arctic Monkeysin Tranquility Base Hotel & Casino albümündeki dokunuşlarıyla ismini duyabildiğimiz James Righton, The Performer isimli ikinci stüdyo albümünün kapağını, şarkı listesini o da yetmez diyerek bir de albümden The Performer parçasının videosunu yayınladı. Dün paylaştığı videoyla meraklı bekleyişimizi oldukça artıran James Righton’ın The Performer albümü, Soulwax’in sahibi olduğu DEEWEE etiketiyle çıkacak ve toplam 9 şarkıdan oluşacak.

The Performerda 70’lerden esinlendiğini belirten Righton’ın beyaz bir Gucci takım elbise eşliğinde, eski enstrümanlar ve kayıt cihazları arasında gerçekleştirdiği performansına tanıklık ediyoruz.  Albümün yayın tarihine kadar sabırsızlığımızı bir nebze olsun köreltmek için The Performer videosunu hemen aşağıdan izleyebilir ve artı olarak şarkı listesini de inceleyebilirsiniz.

A1 The Performer

A2 Edie

A3 See The Monster

A4 Devil Is Loose

B1 Lessons In Dreamland Pt1

B2 Start

B3 Are You With Me?

B4 Heavy Heart

B5 Lessons In Dreamland Pt2