10. sezonuyla geri dönecek curb your enthusiasm’den tanıtım fragmanı

10. sezonuyla geri dönecek curb your enthusiasm’den tanıtım fragmanı


ocak 2020'yi beklemeye devam


Larry David’in hem yönettiği hem de başrolünde olduğu komedi dünyasının kült dizisi Curb Your Enthusiasm’in Ocak ayında ekranlara gelecek onuncu sezonundan bir tanıtım fragmanı paylaşıldı.

Bir süredir Saturday Night Live da Bernie Sanders’ı canlandırmakla meşgul olan Larry David, ilk aşkı Curb Your Enthusiasm’i hatırladı. 9. sezon finalinin ardından çok vakit geçmeden ve hayranlarının da baskısıyla yeni sezon için HBO’dan onay alan bol ödüllü diziden sabırsızlık temalı bir fragman yayınlandı. Yeni sezona dair hiçbir şey anlatmayan fragmanda tost makinasıyla kavga ederken izlediğimiz David’i çok iyi anlıyoruz çünkü biz de dizinin yeni sezonunu beklerken kendisi fragmandaki Larry David gibi oluyoruz.

Jerry Seinfeld’le birlikte yürüttüğü projesinde 9 sezondur dizinin başrolünde kendisini canlandıran Larry David’in kurgulanmış hayatında yaşadığı absürt ve eğlenceli anları özlemedik desek yalan olur. Ödüllere doymayan Curb Your Enthusiasm 10. sezonuyla Ocak ayında kaldığı yerden devam edecek, Gözünüzü HBO’dan ayrılmayınız.