elisabeth moss, wes anderson’ın yeni filmi üzerine konuştu

elisabeth moss, wes anderson’ın yeni filmi üzerine konuştu


the french dispatch


Adeta yıldızlar geçidi diyebileceğimiz isimleri aynı yapımda buluşturarak daha kendisi gelmeden gözlerimizi kamaştıran yapım The French Dispatch’in yıldız isimlerinden Elisabeth Moss, Wes Anderson’a ve filme dair içeriden minik haberler verdi.

Üç hikaye üzerinden ilerleyecek film, 20. yüzyılda Paris’teki bir Amerikan gazetesinde çalışan bir grup gazetecinin yaşadıklarını anlatacak. Büyük bir Wes Anderson hayranı olduğunu belirten Moss, filmde küçük bir rolle karşımıza gelecek. The Handmaid’s Tale’in yeni sezon çekimleri yüzünden epey yoğun bir programı olduğunu söyleyen Moss, The French Dispatch’in çekimleri için vakit yaratmakta epey zorlandığını belirtti. ‘’Fransa’ya gittim ve iki gün çekim yaptım. Oradaki herkes, ben de dahil olmak üzere bir Wes Anderson filmi gibi gözüküyordu. Sonra tabii ki bir de Wes Anderson var, o da bir Wes Anderson filmi gibi gözüküyor, bu ara sıra gördüğünüz garip rüyaların birinin içinde olmak gibiydi. Wes Anderson’la çalışmak gerçeküstü bir deneyim gibiydi.’’ şeklinde konuşan Moss, Anderson’ın tarzına ve kişiliğine bir kez daha hayran kaldığını belirtti.

Timothee Chalamet, Tilda Swinton, Bill Murray, Lea Seydoux ve daha birçok başarılı ismin yer alacağı yeni Wes Anderson filminin 2020’de beyazperdede olması bekleniyor.