lana del rey çalınan aile hatıralarını geri istiyor

lana del rey çalınan aile hatıralarını geri istiyor


gören duyan varsa...


Son albümüyle yıl sonu listelerinde zirveye tırmanan Lana Del Rey ve ailesi, geçtiğimiz günlerde hırsızlık kurbanı olmuş, birçok aile hatırası ve Lana Del Rey’in fotoğraf sanatçısı kız kardeşi Chuck Grant‘ın tüm retroperspektif eserleri çalınmıştı. Sosyal medyadan açıklama yapan Lana Del Rey, çalınan eşyaların geri getirilmesi durumunda çalan kişiye hesap sormayacağını ve olayın üstünü kapatacağını açıkladı.

Chuck Grant, Lana Del Rey’in ünlü olmaya başladığı yıllardan bu yana fotoğraflarını çekiyordu, Lana Del Rey ise bu fotoğrafların birçoğunu son albümü Norman Fucking Rockwell ve Honeymoon‘da olduğu gibi albümlerin kapaklarında kullanıyordu.

“Bu çalışmalar yeniden üretilemez ve her neredeyse onlar varolan tek çalışmalar.” diyerek Grant’ın eserlerinin paha biçilemez olduğunu dile getiren Lana Del Rey, hırsızlara çağrı yaparak bir an önce çaldıkları eşyaları geri getirmelerini istedi. Bakalım kıştan çok yaz aylarında üzgün görmeye alıştığımız Del Rey’in verdiği mesajlar yerine ulaşacak mı.

Advertisement