the witcher, ön gösteriminin ardından övgü üstüne övgü topladı

the witcher, ön gösteriminin ardından övgü üstüne övgü topladı


dört gözle bekliyoruz


20 Aralık’ta Netflix’te yerini alacak olan ve daha ilk sezonu yayınlanmadan ikinci sezonu için alan Henry Cavill’li The Witcher, ön gösteriminin ardından aldığı övgü dolu yorumlarla kafamızı karıştırdı. Andrej Sapkowski’nin yazdığı aynı isimli kitap serisinden uyarlanan dizi klasik kitap mı dizi mi tartışmasını es geçip farklı bir noktaya doğru yol alacak gibi gözüküyor.

The Witcher’ı izleme şerefine erişmiş ayrıcalıklı azınlık, dizinin akışını, başroldeki canavar avcısı Geralt of Rivia’yı oynayan Cavill’in performansını ve savaş sahnelerini çok beğendiğinin altını çizdi. Şimdiden Game of Thrones’la karşılaştırılmaya başlanan The Witcher’ın savaş sahnelerinin çok daha gerçekçi olduğu ve GoT’daki sahnelerin Witcher’a kıyasla “basit bir bar kavgası” gibi gözüktüğünü belirten eleştirmenler, oyuncu seçiminin de yerinde olduğunu söyleyerek diziyi göklere çıkardılar.

 

Oyun dünyasına adını altın harflerle yazdır ayı başaran The Witcher’ın televizyon uyarlaması da epey iddialı gözüküyor. 20 Aralık’ı heyecanla beklediğimizi hatırlatıp, fragmanı hemen aşağıya salıyoruz.