yeni tame impala şarkısı bugün yayınlanıyor

yeni tame impala şarkısı bugün yayınlanıyor


posthumous forgiveness


Kevin Parker’ın Ekim ayında teaser’ını paylaştığı ardından da kapak tasarımını ortamlara salarak yeni bir heyecan dalgası yarattığı yeni Tame Impala albümü The Slow Rush’tan bugün yeni bir şarkı dinleyeceğiz.

Zane Lowe’ın Beats 1’daki programında konuşan Mr. Tame Impala, diğer albümlerden de alışık olduğumuz üzere tamamını kendisinin kaydedip mix’lediği 12 şarkıdan oluşan yeni albümün yayın tarihi olarak da 14 Şubat 2020’yi işaret etmişti. Yazın paylaşılan iki tekli Borderline ve Patience’tan da Patience’ın albümde yer alacağı bildiklerimiz arasında.

Reddit’te şükürler olsun sıkı bir Tame Impala hayranı, iTunes’da grubun albümünün yer aldığı kısımda Posthumous Forgiveness isimli bir şarkının yer aldığını fark etti. Kevin Parker’ın arasının kötü olduğunu bildiğimiz babasıyla olan ilişkisini anlattığını düşündüğümüz şarkı ise bugün yayınlanıyor. Nereden mi biliyoruz? Amazon sağ olsun.

Reddit’te paylaşılan fotoğraf albümdeki 4 numaralı şarkının yerinde oturuyor. Amazon’daki bu ufak detay ise The Slow Rush’taki 4 numaralı şarkının Salı günü, yani bugün yayınlanacağını işaret ediyor. Bunların hiçbiri bir kesinlik taşımasa da bugün yeni bir Tame Impala şarkısı beklemekten çok bizi ne mutlu edebilir ki? Akşam saatlerinde yayınlanacağını düşündüğümüz şarkı için gözümüz kulağımız sosyal medyada olacak.