2020 içinde yeni bir guns n’ roses albümü dinleyeceğiz

2020 içinde yeni bir guns n’ roses albümü dinleyeceğiz


slash ve richard fortus garantili


Grup içi draması ve efsanevi albümleriyle ‘90’ları sallayan Guns ‘n Roses, 2008 yılında kaydı 25 sene süren Chinese Democracy’yi yayınladığında grubun orijinal üyelerinden yalnızca Axl Rose kadroda yer alıyordu. 1997 ve ’98 yıllarında gruptan ayrılan Slash ve basçı Duff McKagan, 2016’da ilk göz ağrısına geri dönüş yapmış ve grup aynı yıl içerisinde Coachella’da sahne almıştı.

Geçtiğimiz yıl Slash’in verdiği bir röportaj ile gündeme gelen yeni Guns N’ Roses albümüne dair ilgi çekici güncellemeler paylaşıldı. Grubun gitaristlerinden Richard Fortus, bu sene içerisinde grubun yeni parçaları canlı performanslarda çalmaya başlayacağı ve albümün de yıl bitmeden yayında olacağını doğruladı. Grup üyelerinin hala albüm çıkarmaya hevesli olduklarını ve yeni müzik yapmaya devam ettiklerini belirtirken Slash, verdiği röportajda albüm öncesi teklilerin günümüzde önem kazandığını belirtse de bir uzunçalar yayınlamak istediklerini ve buna hazır olduklarını detayını paylaşmıştı.

Son rötuşların atıldığını düşündüğümüz senelerden sonra gelecek ilk Guns N’ Roses albümünün nasıl olacağı büyük bir merak konusu olmakla birlikte, bu ay içerisinde grubun 2000’lerde kaydettiği ve daha önce gün yüzü görmemiş yüze yakın parçası internete sızdırılmıştı.

Advertisement