adam sandler oscar adaylığı kazanamaması hakkında konuştu

adam sandler oscar adaylığı kazanamaması hakkında konuştu


kendine has bir dille


Bu sene sinema dünyasındaki en şaşırtıcı işlerden birinin altına Adam Sandler imza atmıştı. Çerezlik komedi filmleri yerine Safdie kardeşlerin  aksiyonu ve gerilimi hiç düşmeyen Uncut Gems filminde hiç olmadığı kadar ciddi bir rolde gördüğümüz Sandler, geçtiğimiz haftalarda da bu rolüyle gözünü Oscar Ödülleri’ne diktiğini de beyan etmişti.

Safdie kardeşlerin yönettiği Uncut Gems filminde büyük fırsatlar peşinde koşarken aile hayatını ve işini dengede tutmaya çalışan bir kuyumcu rolüyle senenin en iyi performanslarından birine imza atan Sandler, hem eleştirmenlerden tam not almıştı hem de internet kullanıcılarının sempatisini kazanmıştı. Dün açıklanan Oscar adaylıklarında kendine yer bulamayan Sandler, Twitter’dan esprili bir dille adaylık sürecinin sonlanması hakkında yorumlarını yaptı.

1998 yılında vizyona giren Water Boy canlandırdığı karakteri Robert Boucher Jr.’ın ağzından konuşarak duruma tepkisini belirten Sandler, attığı tweet’te bir iyi bir kötü haber paylaşıp yarışmacı arkadaşlarına başarılar diledi. Aynı filmde annesi rolünde yer alan Kathy Bates ise yine filmde canlandırdığı Helen Boucher karakteriyle Sandler’a ve performansına destek çıktı.

https://twitter.com/MsKathyBates/status/1216778724609126405

 

Ülkemizde henüz bir vizyon tarihi bulunmayan Uncut Gems, 31 Ocak’ta Netflix üzerinden izlenebilecek. Daha önce “Eğer beni aday göstermezseniz Hollywood’un en kötü filmlerini yapıp size gününüzü gösteririm” diyen Adam Sandler’ın şimdi ne yapacağını merakla bekliyoruz.

 Advertisement