better call saul’un beşinci sezonundan yeni fragman yayında

better call saul’un beşinci sezonundan yeni fragman yayında


saul goodman in, jimmy mcgill out


Breaking Bad’in spin-off’u olarak yayın hayatına başlayan fakat “boynuz kulağı geçer” dercesine rüştünü ispatlayan Better Call Saul’un beşinci sezonundan yeni bir fragman var.

İlk dört sezonunda Jimmy McGill’in kimliğinin derinlerine inen yapımın yeni sezonunda, McGill’in Breaking Bad’den aşina olduğumuz düzenbaz avukat Saul Goodman’a dönüşümünü izleyeceğiz.

Geçtiğimiz sezonlarda Saul Goodman’ı canlandıran Bob Odenkirk ile birlikte Rhea Seehorn, Jonathan Banks, Giancarlo Esposito, Michael Mando, Lavell Crawford gibi isimleri de gördüğümüz dizinin yeni sezon fragmanında Breaking Bad’teki tanıdık yüzlerden biri olan, Hank karakterini canlandıran Dean Norris’i de görmek mümkün.

Breaking Bad evreninin yaratıcısı Vince Gilligan geçtiğimiz günlerde, “Dizi bittikten sonra bu evreni devam ettirmek gibi bir planım yok.” açıklaması ile Better Call Saul’un 2021’de altıncı sezonu ile final yapacağını duyurmuştu. 23 Şubat’ta beşinci sezonu yayınlanacak Better Call Saul’un yeni fragmanı hemen aşağıda.Advertisement