bir türlü vizyona giremeyen the new mutants’ın yeni fragmanı yayında

bir türlü vizyona giremeyen the new mutants’ın yeni fragmanı yayında


3 nisan’da vizyonda


X-Men’in spin-off’u The New Mutants, çekimleri 2017’de biten ancak aradan geçen süre içinde bir türlü vizyona giremeyen film olarak hafızalarımıza kazınmıştı. Geçtiğimiz günlerde yapımcılarla anlaşmazlığı çözdüklerini duyuran film ekibi, The New Mutants’ın 2020’de kesin olarak filmin vizyona gireceği müjdesini vermişti.

Çizgi romanının yaratıcısı Bill Sienkiewicz’in açıklamalarından edindiğimiz ipuçları ve şimdiye kadar gördüğümüz mini fragman ile filmin alışık olduğumuz Marvel yapımlarından bir uzakta, daha çok korku filmi atmosferinde olacağı yönündeydi. Ardından geçen 2 yıl sonrasında işleri yoluna koyan The New Mutants’tan bir de yeni fragman yayınlandı. 

Filmin yönetmeni Josh Boone geç olsun güç olmasın diyerek filmin orijinal versiyonunun yayınlanmaya hazır olduğunu söyledi. Oyuncu kadrosunda Anya-Taylor Joy, Maisie Williams, Charlie Heaton, Henry Zaga, Blu Hunt ve Alice Braga gibi genç ama iddialı isimler barındıran The New Mutants’ın kesinleşen vizyon tarihi 3 Nisan’ı işaret ediyor. Süper güçlere sahip bir grup genç mutant’ın maceralarına tanıklık edeceğimiz filmden yayınlanan yeni fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.