dolittle soundtrack’inden sia imzalı şarkı

dolittle soundtrack’inden sia imzalı şarkı


17 ocak'ta vizyonda


Marvel evreninin Tony Stark’ı Demir Adam Robert Downey Jr.’ın başrolünde yer aldığı Dolittle uyarlamasının soundtrack’inden Sia imzalı bir şarkı yayınlandı.

Hikayesi Hugh Lofting’in kaleme aldığı The Voyage of Doctor Dolittle kitap serisine dayanan Dolittle, Viktorya dönemi İngiltere’sinde yaşayan ve hayvanlarla konuşabildiğini farkeden Doktor Dolittle’ın bu yeteneğini keşfettikten sonra, genç Kraliçe Victoria’nın geçirdiği ağır hastalıktan kurtulmasına yardım etmeye çalışmasını anlatıyor.

Stephan Gaghan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu filmin oyuncu kadrosunda Robert Downey Jr.’ın yanı sıra Antonio Banderas ve Michael Sheen gibi usta isimlerde bulunuyor. Ayrıca Tom Holland, Selena Gomez, Rami Malek, Kumail Nanjiani, Octavia Spencer, John Cena, Emma Thompson, Marion Cotillard, Ralph Fiennes ve Craig Robinson gibi güçlü bir seslendirme kadrosuna sahip.

Böylesine popüler isimleri bir araya getiren ve gişede de bunun karşılığı alması beklenen filmin soundtrack’inin de aynı görkeme sahip olacağını düşünmek çok da şaşırtıcı olmaz. İlk atışı uzun süredir sadece film soundtrack’lerinde gördüğümüz Sia’nın Original isimli şarkısıyla yaptığı Dolittle, 17 Ocak 2020’de vizyona girecek.