justin bieber’dan yeni tekli + albüm detayları

justin bieber’dan yeni tekli + albüm detayları


beliebers strikes back


Justin Bieber, genç yaşta elde ettiği şöhretle bir döneme damga vurmuş ve hayatımıza Belieber‘ları sokarak çok fazla ah almış bir isim. Dünya çapındaki şöhretinden midir, aldığı ah’lardan mıdır bilinmez son yıllarda müzikten çok özel hayatında yaşadığı hastalık ve evlilik gibi konularla gündeme gelen Bieber, görünen o ki rejenerasyon sürecini tamamlamış durumda.

Müziğe geri dönmekte oldukça kararlı gözüken Bieber, geçtiğimiz ay yayınladığı teklisi Yummy ile 5 sene bekleyip böyle bir müzikle mi geri dönüyorsun tepkileri alsa da soğuk bir kış gecesi Kehlani ortaklığıyla yeni teklisi Get Me‘yi ortamlara saldı. Gelecek albümü hakkında yeni detaylar da paylaşan Kanadalı şarkıcı, 2020’nin felaketler yılı olacağı savını güçlendiriyor.

Yeni albümü Changes‘in 17 şarkılık bir uzunçalar olacağını açıklayan Bieber, işbu albümün 14 Şubat Sevgililer Günü’nde yayınlanacağının altını çizerek dertli gönüllere girmeyi planladığının da sinyallerini verdi. Post Malone ve Travis Scott‘un da Changes albümünde görüneceğini belirten şarkıcı, “Bu sefer farklı bir şey olacağını hissediyorum, çünkü 2015’teki ben ile şuanki ben tamamen farklı yerlerdeyiz. İnsanoğlu olarak mükemmel yaratıklar değiliz. Geçmişim, hatalarım, başıma gelen her şey, inanıyorum ki şuan olmak istediğim yerdeyim. Tanrı’nın görmek istediği yerdeyim.” aforizmalarıyla bizlere bir “hi” çekiyor, biz de yeni teklisini buraya bırakmakta bir beis görmüyoruz.