mark hamill what we do in the shadows’un ikinci sezonuna katıldı

mark hamill what we do in the shadows’un ikinci sezonuna katıldı


zaten sevmiyormuşuz gibi bir de...


Taika Waititi’nin mockumentary tadındaki şimdiden kült filmi What We Do In The Shadows’un televizyon uyarlaması geçtiğimiz yılın başlarında ikinci sezon onayını alıp sessizliğe gömülmüştü. Kendini unutturmayı başaran dizi, oyuncu kadrosundaki hoş ötesi hoş bir gelişmeyle geri döndü.

Jemaine Clement ve Taika Waititi ortaklığıyla yarımşar saatlik 10 bölüm halinde FX üzerinden izleyiciyle buluşan ve iki kendine has mizah anlayışına sahip ismi bir araya getiren dizi, ilk sezonuyla filmi kadar beğenilmişti. Zamanın ilerlemesiyle kendi içlerine çekilen ama bir yandan da modern hayata uyum sağlamaya çalışan bir grup vampirin hikayesine ortak olduğumuz dizide Matt Berry, Kayvan Novak, Natasia Demetriou ve Harvey Guillén gibi isimleri izlemişti. Dizinin yeni sezonuna katılacak en taze isimse sinema dünyasının dünyasının en meşhur karakterlerinden biri olan Luke Skywalker’a hayat veren Mark Hamill oldu.

Hamill’in hangi karakteri canlandıracağını ya da hangi bölümlerde yer alacağını paylaşmayan Clement, aynı zamanda Beanie Feldstein’ın yeni sezonda kadroda yer almayacağını da açıkladı. Dizinin yeni sezon tarihini paylaşmaya pek yanaşmayan Clement, bakalım bize yeni sezon için ne gibi absürtlükler hazırlıyor.