müziğe geri dönen justin bieber yeni teklisi yummy’nin videosunu paylaştı

müziğe geri dönen justin bieber yeni teklisi yummy’nin videosunu paylaştı


yummy de yummy


Küçük yaşında elde ettiği şöhretle tepelere çıkıp son yıllarda bir o kadar da gözlerden uzakta duran Justin Bieber, geçtiğimiz aylarda yavaş yavaş kıpırdanmaya başlamıştı. Son olarak beş sene önce Travis Scott, Big Sean, Skrillex, Diplo ve Halsey gibi isimleri konuk ettiği Purpose albümünü yayınlayan Bieber, geçtiğimiz günlerde yayınladığı Yummy isimli teklisine çektiği videoyu paylaştı.

Geçtiğimiz hafta paylaştığı lyric video ile uzun zaman sonra gelen ilk teklisi Yummy’yi havada bırakmak istemeyen Bieber, şarkının videosuna ve atmosferine uygun saç rengiyle ortama bukalemun gibi uyum sağlamış. Pembe saçlarını şarkıdan daha çok beğendiğimiz Bieber, bu yıl çıkacağını tahmin ettiğimiz albümü ve sonrasında gelecek turnesini duyurup bir de hayatını anlatan bir belgesel dizisinin yayınlanacağı haberiyle belirli bir yaş grubu için büyük heyecan dalgası yaratmıştı.

Justin Bieber: Seasons isimli belgeselin 27 Ocak’ta yayınlanacağını açıklayan Bieber’ın pembe saçlarıyla karşıladığı 2020’nin ilk teklisi Yummy ile sizleri baş başa bırakıyoruz.