alison brie, community’nin sinema filmi için “beklemede kalın” dedi

alison brie, community’nin sinema filmi için “beklemede kalın” dedi


abel and troy like this


NBC’nin 6 sezonluk şaka bombası sit-com’u Community hayranlarının özlemle beklediği günler yakın gibi gözüküyor. “6 sezon ve 1 film” mottosuyla yola çıkan ve dizi sona erdikten sonra film çekimi için çalmadık kapı bırakmamıştı.

Reddit’te katıldığı soru cevapta bir hayranının diziyi ve film projesini hatırlatması üzerine konuşan Alison Bree aka Annie Edison, kendisinin tam da bu günlerde dizinin film projesiyle ilgili çok ilginç bir telefon aldığını paylaştı. Hayranlarına sadece “beklemede kalın…” demeyi tercih eden Bree, bize oltayı atmmış durumda.

Community’nin olduğu gibi aynı zamanda Rick and Morty’nin de arkasındaki isim olan Dan Harmon’ın bu aralar uğraşacak büyük bir projesi olmadığını ve daha önce paylaşılan bilgiler ışığında dizinin oyuncularının da kendisini destekleyen açıklamalar yapması, projenin yavaş yavaştan hızlı hızlıya doğru ilerlediğini işaret ediyor.  Avengers serisi ve Marvel evreninde söz sahibi olan Russo Kardeşler’in de CV’sindeki önemli projelerden biri olan Community’nin muhtemel birleşmesi durumunda ikiliyi tekrar kamera arkasında görebilir miyiz merak ediyoruz.

Donald Glover, Joel McHaleAlison BrieGillian JacobsJim Rash, Danny Pudi ve Yvette Nicole Brown’dan oluşan kadrosu, birbirine tamamen zıt karakterleri ve sürprizlerle dolu diziyi yeniden izlemeye bu sefer yakın olduğumuzu hissediyoruz.