frank ocean yeni şarkısıyla sağ gösterip sol vuruyor

frank ocean yeni şarkısıyla sağ gösterip sol vuruyor


hani little demon?


2016 yılında yayınladığı ikinci stüdyo albümü Blonde ile yıl sonu listelerinin baştacı olan Frank Ocean, son olarak 2019 sonlarına doğru DHL ve In My Room adında iki tekli yayınlamıştı. Şu sıralar yeni bir albüm hazırlığında olan Ocean, dinleyicilerine daha önce yayınlanmamış bir şarkısını plak formatında yolladı.

“Detroit, Chicago, Fransız elektronik müzik sahneleri, house ve tekno üzerine bir şeyler yapmaya çalışıyorum.” dediği yeni albümünü bu sene içinde yayınlamasını beklediğimiz Ocean, Twitter üzerinden yaptığı duyuruda, Skepta ile kaydettiği Little Demon şarkısının plak formatını sipariş eden dinleyicilerine Little Demon yerine, yayınlanmamış bir Frank Ocean şarkısının plak formatını göndereceğini açıkladı.

Muhtemelen bir karışıklıktan dolayı böyle bir hamleye girişen Ocean’ın bahsi geçen şarkısı yeni albümden mi yoksa eski albümlerle birlikte kaydedilen fakat yayınlanmayan şarkılardan biri mi, bilemiyoruz. İsmi de belirsiz olan şarkıyı yakın zamanda dijital ortamlarda dinleyebileceğimizi umuyoruz.

Advertisement