john krasinski a quiet place’in üçüncü filmi için hazır olduğunu açıkladı

john krasinski a quiet place’in üçüncü filmi için hazır olduğunu açıkladı


durmak yok yola devam


Mütevazi bütçesiyle çekilen ilk filmiyle kendi türünde bir fenomene dönüşen A Quiet Place, oyunculuktan yönetmenlik ve senaristliğe geçiş yapan John Krasinski‘yi de film stüdyolarını peşinden koşturan insana dönüştürmüştü. Oyunculukta yakalayamadığı başarıyı A Quiet Place ile yakalayan Krasinski, ilk filmin ardından Paramount Pictures‘tan devam filmini hayata geçirmesi için teklif almış ve kabul etmişti. İlk filmin ardından bir devam filmi çekeceğini düşünmeyen Krasinski, A Quiet Place: Part II vizyona girmeden, üçüncü film için hazır olduğunu açıkladı. Kendine güven böyle bir şey olsa gerek.

Konu hakkında açıklama yapan Krasinski, “İlk filmi çekerken ikinci film hakkında hiçbir fikrim yoktu. Bununla birlikte ilk filmi yaparken ‘Bu hikayenin nereye gideceğini keşfetmek iyi olmaz mıydı?’, ‘Hikayenin öbür tarafında kimler var?’ gibi sorular aklımı kurcalıyordu, fakat dürüst olmak gerekirse bir devam filmi çekebileceğimi düşünmüyordum. Elime devam filmiyle ilgili bir fırsat geçtiğinde kendime bu soruları sorarak başladım. Şimdi bu soruların ne anlama geldiğini merak ediyorum, bunlarla ilgili notlar aldım ve kendimi üçüncü bir film için hazırlamaya başladım.” diyerek A Quiet Place sevenlere müjdeli haberi verdi.

Dünya üzerinde ses çıkaran herkesi avlayan yaratıkların insan ırkını yeryüzünden silmek üzere olmasını konu edinen ilk filmin ardından Emily Blunt, John Krasinski, Cillian Murphy, Noah Jupe, Dijmon Hounsou‘nun oyuncu kadrosunda yer aldığı A Quiet Place II; ilk tehlikeden kurtulan ailemizin tam huzura erdik derken aslında dışarıdaki daha büyük tehlikelerle karşılaşmasını anlatacak.

20 Mart’ta vizyona girecek filmin fragmanı çıt çıkarmadan izliyoruz: