netflix’in tarayıcı eklentisiyle karantina günlerinde eş dost birlikte netflix & chill

netflix’in tarayıcı eklentisiyle karantina günlerinde eş dost birlikte netflix & chill


netflix party


Herkesin kendini birer birer eve kapatmasını şiddetle tavsiye ettiğimiz ve hepimizin gündeminde olan Corona paniği geçene kadar da çıkmayacağı günlere ilaç gibi bir haberle karşınızdayız. Streaming dünyasının bir incisi Netflix, yan yana olmasanız bile yattığınız yerden arkadaşlarınız, sevgiliniz, isterseniz üçüncü kuşaktan kuzeninizle birlikte dizi izleme imkanı sunan bir özelliğini kullanıma açtı.

Sadece Google Chrome için ücretsiz olarak indirilebilen ve şu an 550.000 kullanıcıya hizmet veren Netflix Party eklentisi, sitedeki içerikleri kalabalık gruplar tarafından aynı anda ortak bir şekilde izleme imkanı sağlıyor. Bu özelliğinin yanı sıra MSN vari bir chat bar’la da dikkatleri çeken uygulama, bu şekilde karakterlere karşılıklı laf sokarak dizi izleme imkanı sağlayarak uzaktan da olsa toplu rahatlama seansı işlevi görüyor.

İtalya’da insanların balkonlardan şarkı söyleyerek hayata tutunmaya çalıştığı, sanatçıların moral destek için canlı performans videoları çektiği, her şeyin bir bir süresiz olarak askıya alındığı bu günlerde biraz kafa dağıtıp eğlenmek istiyorsanız eklentiyi hemen buradan indirebilirsiniz. Eklentinin sadece Google Chrome üzerinden çalıştığının altını çizelim.