phoebe waller-bridge’in yapımcısı olduğu hbo dizisi run’dan fragman

phoebe waller-bridge’in yapımcısı olduğu hbo dizisi run’dan fragman


sevindir bizi hbo


Fleabag ve Killing Eve ile son iki yılda televizyon dünyasının en popüler isimlerinden birisine dönüşen Phoebe Waller-Bridge’in, bu sefer yapımcı koltuğunda oturduğu HBO yapımı Run isimli yeni projesinden yeni bir fragman paylaşıldı.

Phoebe Waller-Bridge ile daha önce hem Fleabag’de hem de Killing Eve’de birlikte çalıştığı Vicky Jones‘un arkasında olduğu Run; monoton hayatından bıkmış ve bir kaçış noktası arayan bir kadının, henüz genç yaştayken bir gün birlikte kaçıp hayatlarına yeniden başlayacaklarına dair söz verdiği eski sevgilisinden hiç beklemediği bir anda gelen mesajın ardından hayatında yeni bir sayfaya başlamasını anlatıyor.

Başrollerinde Nurse Jackie ve Godless gibi yapımlardan hatırladığımız Altın Küre adayı oyuncu Merritt Wever’a Anna Karenina ve About Time, Ex-Machina ve son olarak Star Wars serisinde izlediğimiz Domhnall Gleeson’ın eşlik ettiği dizide bu iki ismin yanında Rich Sommer, Tamara Podemski ve Archie Panjabi gibi isimler yer alıyor.

Sekiz bölümden oluşacak ve ilk bölümüyle 12 Nisanda yayınlanmaya başlayacak dizide Phoebe Waller-Bridge’i de küçük bir rolde göreceğiz. Fleabag ve Killing Eve gibi kendi imzasını taşıyan yapımlar olmasa da yapımcı olarak dahil olmasıyla bile merakımızı ikiye katlayan Run’ın yeni fragmanı afiyet olsun.