yeni the killers videosu ile mezuniyet balosuna gidiyoruz

yeni the killers videosu ile mezuniyet balosuna gidiyoruz


devamı gelecek


Geçen seneden beri bizi yavaş yavaş yeni albümü Imploding The Mirage’a hazırlayan The Killers, geçen hafta albümden Caution adında eski Fleetwood Mac gitaristi Lindsey Buckingham’ın da kendilerine eşlik ettiği bir tekli paylaşmıştı. Grup arayı fazla açmadan tekli için bir videoyla geri döndü.

Sing Lee tarafından çekilen müzik videosunun grubun yönetmenle çektiği daha uzun bir yapımın parçası olduğu belirtildi. Ne kadar uzun bir çekim olduğunu tam olarak bilmesek de kısa film veya belki film tadında bir şey bekleyebileceğimizi anladığımız bu açıklama videoyu daha dikkatli izlememize de sebep oldu. Bir lise aşkına odaklanan retro klipte Brandon Flowers ve saz arkadaşları mezuniyet balosunda canlı çalarken görülüyor.

Yeni albümlerini Johnny Marr’ı da yanlarına alarak kapsamlı bir turneyle duyurmayı planlayan The Killers’ın planları malum durumlardan ötürü sekteye uğramış gözükse de, grup Ağustos’ta Kuzey Amerika’da konserler verebilmeyi umuyor ve albümü tanıtmaktan geri durmuyor. Video hemen aşağıda hizmetinizde.