leonardo dicaprio ve robert de niro’nun rol arkadaşı olmak ister misiniz?

leonardo dicaprio ve robert de niro’nun rol arkadaşı olmak ister misiniz?


ingilizce bilenler önceliklidir


Martin Scorsese‘in dev bütçeli yeni filmi Killers of the Flower Moon‘un başrolleri Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro, All In Challange üzerinden yardım fonu oluşturdu. Fona katkı sağlayanlar arasından seçilecek şanslı kişinin yeni filmlerinde usta yönetmen Scorsese ve kendileriyle çalışacaklarına açıklayan ikili, toplanan paraları ise yardım kuruluşları aracılığıyla salgın döneminde ihtiyaç sahiplerine ulaştırmayı amaçlıyor.

https://www.instagram.com/p/B_AHXwEFvag/?utm_source=ig_embed

Instagram üzerinden yayınladığı bir video ile kampanyayı duyuran DiCaprio, yaptığı açıklama ise şu şekilde: “Eğer Martin Scorsese, Robert De Niro ve benimle birlikte çalışmanın nasıl bir şey olduğunu merak ediyorsanız, işte fırsat. Robert ve ben, Scorcese’nin yönettiği ‘Killers of the Flower Moon’da rol alıyoruz. Size yaptığımız teklif ise bu filmde figüran olarak rol almak, sette bizimle bir gün geçirmek ve filmin prömiyerinde bulunmak. Eğer bizimle çalışmak için sabırsızlanıyorsanız, yer almak istiyorsanız, lütfen bağışlayabildiğiniz kadar para bağışlayın.”

Paramount Pictures’ın yapımcılığı üstlendiği film, James Gray tarafından sinemaya uyarlanan The Lost City of Z’in de yazarı olan David Grann‘in aynı adlı romanından uyarlanacak. Gerçek bir hikayeden yola çıkacak film, Oklohoma eyaletinin petrol merkezi Osage’daki yerli halkın gizemli cinayetlere kurban gitmesini ve cinayetlerin ardındaki korkunç gizemi çözmek için FBI’ın devreye girmesini anlatacak. Bu dava ABD tarihinde içine FBI’ın da karıştığı ilk davalardan biri olma özelliğiyle de ayrı bir yere sahip.

Filmde rol alma şansını yakalamak ya da sadece ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunmak isteyenler DiCaprio ve De Niro’nun yarattığı kampanyaya buradan ulaşabilirler.

 

 

 Advertisement