the office’in yaratıcısı greg daniels’ın steve carell’li yeni dizisinden ilk görseller

the office’in yaratıcısı greg daniels’ın steve carell’li yeni dizisinden ilk görseller


space force


The Office’in ABD versiyonunun yaratıcısı Greg Daniels ve Steve Carell’in yollarını tekrar kesiştirecek Space Force’tan ilk görseller paylaşıldı. Netflix üzerinden izleyiciyle buluşacak yapımda Donald Trump’ın mevzu bahis ettiği Space Force anlatılacak.

Donald Trump’ın, “Uzayda da gücümüz olsun” diyerek başlattığı Space Force projesinden ilham alan aynı isimli dizide, uzayda bir askeri birlik kurmakla görevlendirilen ekibin yaşadığı maceraları izleyeceğiz. Dizide ekibin başı General Mark R. Naird rolünde Steve Carell’i, uzayın yeni bir uluslararası savaş alanına dönüşmesini engellemeye çalışacak Dr. Adrian Mallory rolündeyse bir diğer usta aktör John Malkovich’i izleyeceğiz.

John Malkovich’in yanı sıra Parks and Recreation’dan tanıdığımız Ben Schwartz, General Mark’ın kızı rolünde göreceğimiz Diana Silvers, helikopter pilotu Angela rolünde Tawny Newsome, Dr. Mallory’nin sağ kolu Dr. Chan Kaifang rolünde Jimmy O. Yang ve Rus gözlemci Yuri “Bobby” Telatovich’i canlandıracak Alex Sparraw gibi isimler de Space Force’un kadrosunda. Dizinin oyuncu kadrosunda son anda katılan ve paylaşılan fotoğraflarla öğrendiğimiz son dakika haberine göre Lisa Kudrow ise Steve Carell’in canlandırdığı General Mark R. Naird’in karısı Maggie Naird olarak izleyeceğiz.

Yayın tarihi de belli olan dizinin ilk bölümü 29 Mayıs’ta izleyebileceğiz. Fragman görmeyi merakla beklediğimiz diziden paylaşılan fotoğraflar hemen aşağıda.