todd mcfarlane, yılan hikayesine dönen spawn filminden yeni haberler verdi

todd mcfarlane, yılan hikayesine dönen spawn filminden yeni haberler verdi


spawn nerde abi?


1997 yapımı Spawn uyarlamasının başarısızlığının ardından son 20 yılını yeni bir Spawn filmi çekmeye çalışmakla geçiren Todd McFarlane, çekmekte ısrarcı olduğu film hakkında yeni haberler verdi.

Orijinal çizgi romanın da yazarı olan McFarlane, 2017’de yönetmenliğini kendisinin üstleneceği yeni bir Spawn filmine başladığını duyurmuş ve oyuncu kadrosunda Jamie Foxx, Jeremy Renner ve Brandon Sirota gibi isimlerin yer alacağının da haberini vererek heyecanımızı ikiye katlamıştı fakat aradan geçen 3 senenin ardından filmin yapımına bir türlü başlayamadı.

Marvel evreninin en sevilen kötülerinden Venom’un da yaratıcısı olan McFarlane bir röportajda, geçtiğimiz ay Jamie Foxx’un yapımdan ayrıldığına dair çıkan dedikodular hakkında konuştu. Foxx’un yapımdan ayrıldığı haberini doğrulayan McFarlane, daha büyük isimlerle Spawn rolü için görüşmeler halinde olduğunu belirtti.

Komediden uzak, karanlık ve çok sert bir film çekmeyi planlayan Todd McFarlane, yeni Spawn uyarlamasını öyle ya da böyle hayata geçirecek gibi görünüyor. Yılan hikayesine dönen filmin yayın tarihini konuşmak için şimdilik çok erken olsa da Spawn’ı yakın zamanda izlemeyi beklemiyoruz ama umuyoruz.