community ekibi tam kadro özel bir etkinlik için toplanıyor

community ekibi tam kadro özel bir etkinlik için toplanıyor


evet tüm kadro


Son aylarda kendisinden epey bahseder olduğumuz Community dizisi, attığı adımlarla bir süre daha ilgi odağımız olacak gibi gözüküyor. Önce hakkındaki film projesiyle ilgili haberler çıkan, sonra bu haberlere dizinin oyuncuları tarafından gelen “Biz varız” yorumları, ardından serinin yönetmenleri Russo kardeşlerin “Oyuncular varsa biz zaten varız” açıklamaları ve bütün bunların arasında Netflix’in dizinin haklarını satın alıp platforma yüklemesi herkesi heyecanlandırmıştı. Şimdi ise karantina sebebiyle her şey iptal olmuşken, dizinin oyuncu kadrosu (Donald Glover da dahil), sanal dünyada özel bir buluşma gerçekleştirecek.

COVID – 19 sebebiyle sağlık çalışanlarına destek olmak için özel bir soru cevap ve senaryo okuma etkinliği düzenleyecek dizi oyuncuları, Chevy Chase’in canlandırdığı Piere Hawthorne karakterinin cenazesinin işlendiği bölümün senaryosunu okuyup cnlandıracak. Bugüne kadar diziyle ilgili konularda ismi hiç anılmayan Donald Glover aka Childish Gambino’nun da yer alacağı sanal buluşmada Joel McHale, Gillian Jacobs, Danny Pudi, Yvette Nicole Brown, Alison Brie, Jim Rash, Ken Jeong, ve serinin yaratıcısı Dan Harmon tam kadro orada olacak.

18 Mayıs’ta Sony Pictures TV’nin YouTube kanalında gerçekleşecek bu etkinlik sonrası artık yıllardır hakkımız olan filmin zamanı geldi diye düşünüyoruz. Duy sesimizi eyy Netflix, eyyy Sony!

Cool, cool, cool…