jordan peele imzalı the twilight zone’un ikinci sezonundan yeni görseller

jordan peele imzalı the twilight zone’un ikinci sezonundan yeni görseller


alacakaranlık kuşağı geri dönüyor


60’lar, 80’ler ve 2000’lerin başında ekranlara gelip, her dönem kendisini hatırlatan yapımlardan, Rod Serling’in yaratıcısı olduğu ünlü fantastik/korku dizisi The Twilight Zone’un Jordan Peele’in sunumuyla yayınlanan yeni versiyonun ikinci sezonundan yepyeni görseller geldi.

Her biri birbirinden farklı korku hikayelerini izlediğimiz 10 bölümlük ilk sezonunu, Get Out filmi ile En İyi Senaryo Oscar’ını evine götüren Jordan Peele’in sunumuyla izlediğimiz The Twilight Zone, ilk sezonunda olduğu gibi ikinci sezonunda da sinema ve televizyon dünyasından birçok ismi ağırlayacak.

İlk sezonunda Kumail Nanjiani, Adam Scott, Steven Yeun, Ike Barinholtz, John Cho, Allison Tolman ve Jessica Williams gibi isimleri izlediğimiz dizinin oyuncu kadrosu daha da kalabalık ikinci sezonunda Morena Baccarin, Jenna Elfman, Sky Ferreira, Topher Grace, Tony Hale, Gillian Jacobs, David Krumholtz, Thomas Lennon, Joel McHale, Christopher Meloni, Gretchen Mol, Jurnee Smollett, Billy Porter, Jimmi Simpson ve Damon Wayans Jr. gibi isimleri alacakaranlık kuşağında görme şansı bulacağız.

CBS All Access platformunda yayınlanacak ikinci sezonu ile bu yaz geri dönecek olan The Twilight Zone’dan yepyeni görseller hemen aşağıda.