ünlü isimler harry potter okuyor

ünlü isimler harry potter okuyor


biz de dinliyoruz


Edebiyat ve sinema dünyasının en popüler eserlerinden biri olan Harry Potter serisi, Daniel Radcliffe ve daha birçok ünlü ismin desteğiyle Spotify’a taşınıyor.

Kitabın yazarı J.K. Rowling’in Wizarding World Digital isimli şirketinin girişimiyle hayata geçen proje, serinin ilk kitabı olan Harry Potter ve Felsefe Taşı ile yolculuğuna başlıyor. Kitabın her bölümünü farklı bir isimin seslendireceği bir podcast serisine dönüştüren Rowling, “Boy Who Lived” isimli bölümle başlayan ilk kitap için, tabii ki filmin başrolüne hayat veren Daniel Radcliffe ile açılışı yaptı.

Radcliffe’in ardından David Beckham, Dakota Fanning, Stephen Fry, Eddie Redmayne, Claudia Kim ve Noma Dumezweni gibi isimlerin de mikrofon başına geçip seslendireceği bölümleri sdece birer hafta sonra WizardingWorld.com adresi üzerinden izleyebileceğiz de.

Seride izlediğimiz diğer karakterlerin de yakın zamanda bu projeye dahil olmasını dileyip videolu versiyonu da yayınlanan podcast serisini dinlemek isteyenleri aşağı, izlemek isteyenleri de BURAYA alabiliriz.