yeni lady gaga albümü chromatica yayında

yeni lady gaga albümü chromatica yayında


mekanın sahibi geldi


Son yıllarda sanat dünyasının her alanında yer aldığı başarılı izleriyle kendisinden bahsettiğimiz Lady Gaga, uzmanlık alanı olan müzik dünyasına yeni albümü Chromatica ile geri döndü.

FX dizisi American Horror Story’nin beşinci sezonu ile Golden Globe’a uzanan, Bradley Cooper’ın hem yönettiği, hem senaryosunu yazdığı hem de başrolünü üstlendiği A Star is Born’daki rolü ile En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar’a aday olup televizyonda ve sinemada rüştünü ispatlayan Lady Gaga; yeni albümünden paylaştığı teklilerle “biz daha ölmedik” mesajını dosta düşmana vermişti.

2016’da yayınladığı Joanne albümünden sonra, A Star is Born’un soundtrack’i hariç kendisinden müzikal anlamda pek bir şey duyamadığımız Gaga, ayrıca yeni albümü Chromatica’nın 10 Nisan’da yayınlanacağını açıklamış ama sonra malum sebepler yüzünden bu tarih ertelemek zorunda kalmıştı.

Ariana Grande, Elton John ve BLACKPINK gibi isimlerin de misafir olduğu 16 şarkılık ve 43 dakikalık Chromatica, bakalım Gaga’nın ortalığı kasıp kavurduğu günlerdeki gibi bir etki yapabilecek mi yoksa sadece daha ağır başlı ama yine de başarılı bir albüm mü olacak? Buyrun dinleyelim.