robert pattinson ve johnny depp’li waiting for the barbarians’tan fragman

robert pattinson ve johnny depp’li waiting for the barbarians’tan fragman


7 ağustos'u bekliyoruz


Kolombiya’lı yönetmen Ciro Guerra’nın İngilizce dilindeki ilk filmi Waiting for the Barbarians’tan ilk fragman yayınlandı. Mark Rylance, Robert Pattinson ve Johnny Depp’li kadrosu ile beklentileri yükselten film, 7 Ağustos’ta VOD sistemi ile dijital olarak gösterime girecek.

J.M. Coetzee’nin 1980’de yayınlanan aynı isimli romanından uyarlanan Waiting for the Barbarians, Johnny Depp’in canlandırdığı Albay Joll’un isimsiz bir imparatorluğun sınır bölgesinde yaşayan barbarları, imparatorluğa karşı planladıkları bir ayaklanmayı önlemek üzere bölgeye gönderilmesini konu alıyor.

Romanın yazarı J.M. Coetzee’nin uyarlama senaryosunu da yazdığı filmin oyuncu kadrosunda Johnny Depp, Robert Pattinson ve Mark Rylance’in yanı sıra Greta Scacchi, David Dencik, Sam Reid, Harry Melling, Bill Milner ve Gana Bayarsaikhan gibi isimler de yer alıyor.

Gösterimini şu sıralar birçok yeni yapım gibi VOD (video on demand / satın al ve izle) sistemi ile yapacak olan filmi 7 Ağustos’ta dijital ortamlardan izleme şansı bulacağız.