the handmaid’s tale’in dördüncü sezonundan bir teaser paylaşıldı

the handmaid’s tale’in dördüncü sezonundan bir teaser paylaşıldıBu hafta içinde dördüncü sezonunun 2021’e ertelendiği haberini aldığımız Hulu’nun sevilen dizisi The Handmaid’s Tale cephesinden taze haberler var.

Margaret Atwood’un aynı isimli eserinden televizyona uyarlanan The Handmaid’s Tale, kadınların neredeyse bütün haklarının elinden alındığı, sadece çocuk doğurmak ve hizmetçi olarak varlıklarını sürdürdükleri, erkeklerin egemen olduğu dindar bir kesim tarafından yönetilen bir ülkenin hikayesini anlatıyor. Dizi dünyasına fırtına gibi giren ve bir dönem herkes sadece hakkında konuştuğu yapımdan bir teaser paylaşıldı.

Elisabeth Moss’un harika performansıyla başrolünde yer aldığı ve bu sezon yönetmen koltuğuna da oturmak istediği diziden paylaşılan ailelerinden zorla alınan çocukların tekrar aileleriyle birleştiğini ve ekibimizin her zamankinden daha kuvvetli bir şekilde geri döneceğini gösteriyor. Corona krizi sonrası çekimlerine tekrar başanacak dizinin yayın tarihi ise belirsizliğini koruyor.