stephen king romanından uyarlanan mini dizi the stand’in yeni teaser fragmanı yayında

stephen king romanından uyarlanan mini dizi the stand’in yeni teaser fragmanı yayında


ilk bölüm 17 aralık'ta


Sinema ve edebiyat dünyası arasındaki en büyük köprü olan Stephen King’in eserleri arasında en sevilen romanlardan biri olan The Stand’in yeni fragmanı paylaşıldı.

Ölümcül bir salgının dünya nüfusunun yüzde 99’unu yok etmesi ile başlayan ve iyi ile kötü arasındaki savaşa odaklanacak bir hikayeyi anlatan The Stand, 17 Aralık’ta CBS ekranlarında izleyici ile buluşacak. Bir süre öncesine kadar fantastik diyebileceğimiz fakat malum sebeplerden ötürü çok da gerçek dışı gelmeyen konusuyla The Stand’in hikayesinde 108 yaşında hayırsever bir kadın olan Abagail Ana’nın bir araya getirdiği grubun, insanlığın kaderini belirleyecek savaşta şeytani bir figür olan Randal Flagg ve takipçileri ile karşı karşıya gelmesini izleyeceğiz.

Dizinin göz kamaştıran oyuncu kadrosunda Alexander Skarsgård, James Marsden, Odessa Young, Amber Heard, Nat Wolff, Whoopi Goldberg, Jovan Adepo, Greg Kinnear, Heather Graham, Marilyn Manson ve Brad William Henke gibi isimler yer alıyor. Bu isimlerin ve romanı televizyona uyarlayan isimse hem senaryo hem de yönetmen koltuğunun sahibi The Fault in Our Stars ve  The New Mutants filmleriyle tanınan Josh Boone. 

https://www.youtube.com/watch?v=aiJ6JG8FwYI