utopia’nın abd uyarlamasından ilk uzun soluklu fragman

utopia’nın abd uyarlamasından ilk uzun soluklu fragman


bir orijinali değil ama...


Temmuz ayının sonunda ilk teaser fragman ve görsellerle “biz daha ölmedik!” diyen Utopia’nın ABD uyarlamasından ilk uzun soluklu fragman paylaşıldı.

Dennis Kelly’nin senaryosunu kaleme aldığı İngiliz yapımı Utopia, tuhaf çizimler barındıran bir çizgi roman hakkında konuşmak için internette bir topluluk oluşturan gençlerin, bu çizgi romanın büyük bir komploya ışık tuttuğunu öğrenmesiyle kendilerini ölümcül bir kovalamacanın içinde bulmasını konu alıyordu. Dizi, özellikle etkileyici görsel tasarımı ve hayranlık uyandıran renk paletiyle de izleyenlerin hafızasında yer edinmişti.

Gone Girl’ün senaristi Gillian Flynn’in orijinal senaryoya bağlı kalarak uyarladığı açıklanan Utopia, 2018’de Amazon’un 9 bölüm sipariş etmesiyle yarım kalan duygularımızı canlandırmayı başarmıştı. İngiliz televizyonlarında yayınlanan orijinal versiyonuyla büyük beğeni kazanan ve izleyen herkesin diline dolanan “Where is Jessica Hyde” repliğiyle akıllara kazınan Utopia’nın başrollerinde Sasha Lane, Rainn Wilson, John Cusack, Desmin Borges, Dan Byrd, Ashleigh LaThrop, Christopher Denham, Dan Byrd ve Cory Michael Smith‘i izleyeceğiz.

Dizi 25 Eylül’de başlıyor!