ridley scott’ın bilim kurgu dizisi raised by wolves, ikinci sezon onayını aldı

ridley scott’ın bilim kurgu dizisi raised by wolves, ikinci sezon onayını aldı


helal sana be


Sinema dünyasına kazandırdığı sayısız yapımla sinema dünyasının kült yönetmenlerinden biri olarak anılan Ridley Scott’ın yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlendiği bilim kurgu serisi Raised By Wolves’tan bir yeni fragman geldi.

Denis Villeneuve’ün Prisoners filminin de senaryosunu kaleme alan Aaron Guzikowski’nin arkasında olduğu Raised By Wolves, HBO Max’ın merakla beklenen yapımlarından biriydi. İlk iki bölümünü Ridley Scott’ın yönettiği dizi, insanların yeni adım attığı bir gezegende çocukları yetiştirmekle görevlendirilen iki android‘in hikayesini anlatıyor. Büyümekte olan koloniler ve din kavgaları nedeniyle bölünmenin eşiğine gelirken, bu android’ler insanların inançlarını kontrol etmenin beklediklerinden çok daha güç olduğunu fark edecekler.

Başrollerini Amanda Collin ve Abubakar Salim‘in paylaştığı dizide ikiliye Vikings dizisiyle tanıdığımız Travis Fimmel başta olmak üzere Winta McGrath, Niamh Algar, Matias Varela, Felix Jamieson, Ethan Hazzard, Jordan Loughran, Aasiya Shah ve Ivy Wong gibi isimler eşlik ediyor.

3 Eylül’de yayın hayatına HBO Max’te başlayan Raised By Wolves’un son fragmanı için aşağı alalım.

https://youtu.be/rE92bDAlPXI