harry styles’ın yeni videosu golden ile koşuyoruz

harry styles’ın yeni videosu golden ile koşuyoruz


koşuyoruz


Bir süredir sosyal medyanın yeni gözbebeği olan ve bir süre daha bu rolde hayatımızda olmaya devam edecek gibi gözüken Harry Styles, son albümü Fine Line’dan Golden şarkısı için hazırladığı videoyu paylaştı.

İkinci solo albümü Fine Line ile gündemi meşgul etmesinin dışında sinema dünyasıyla flörtüyle de adını bol bol andığımız Harry Styles, geçtiğimiz haftalarda Olivia Wilde’ın yeni projesi Don’t Worry Darling’de bir rol kapmıştı. 2017 çıkışlı Dunkirk’le oyunculuk kariyerini başlatan Styles’ın ismi, Brad Pitt’le başrolleri paylaşacağı konuşulan ama bir türlü resmi açıklamanın gelmediği gizemli projenin yanında Michael Grandage’in yönetmenliğini yapacağı Amazon yapımı My Policeman filminin başrolünde kısmına yazılmıştı.

Bütün bunlar olurken asıl uzmanlık alanı olan müzik kısmını da boşlamayan Styles, Ben ve Gabe Turner iklisinin yönetmenliğini yaptığı Golden şarkısının videosunu yayınladı. Amalfi kıyılarının nefes kesen görselliği içerisinde Harry Styles’ı Forest Gump misali bol bol koştururken gördüğümüz video hemen aşağıda, buyrunuz.