müstakbel ac/dc albümünden bir video paylaşıldı

müstakbel ac/dc albümünden bir video paylaşıldı


shot in the dark


Geçtiğimiz yılın başında sürpriz bir açıklama yaparak AC/DC’nin yeni bir albüm üzerinde çalıştığını açıklayan Brian Johnson, bu açıklamanın üstünden tam olarak iki yıl geçmişken geçtiğimiz hafta malum albümden ilk tekliyle kulaklarımıza misafir olmuştu. Şimdi de o tekli için hazırlanan video yayınlandı.

Power Up ismiyle yayınlanacak albüm, grubun 17. albümü olacak ve 13 Kasım’da dijital ve fiziksel platformlarda yerini alacak. Grubun albümden paylaştığı ilk tekli olan ve birazdan videosunu izleyeceğiniz Shot in the Dark ise AC/DC’nin 6 yıl aradan sonra paylaştığı ilk şarkı olma özelliğini taşıyor.

2018’de aramızdan ayrılan grubun gitaristi Malcom Young’ın ardından geleceği konusunda şüpheye düştüğümüz rock dünyasının veteran isimlerinin gördüğümüz kadarıyla kafalarında emekliliğe dair bir fikir yok. Grubun tam kadro kamera karşısına geçtiği bir de videosu bulunan ve David Mallet’nin yönetmen koltuğunda oturduğu Shot in the Dark’ı hemen aşağıdan dinleyebilir ve albümün şarkı listesine göz atabilirsiniz.

Power Up Tracklist:
01. Realize
02. Rejection
03. Shot in the Dark
04. Through the Mists of Time
05. Kick You When You’re Down
06. Witch’s Spell
07. Demon Fire
08. Wild Reputation
09. No Man’s Land
10. Systems Down
11. Money Shot
12. Code Red