the white stripes, kariyerinin ilk “greatest hits” albümünü yayınlıyor

the white stripes, kariyerinin ilk “greatest hits” albümünü yayınlıyor


hayırlı olsun


Bir süredir daha önce yayınlanmamış canlı performanslarını paylaşarak tekrar hayatımızda çevrimiçi olan The White Stripes, kariyerinin ilk “Greatest Hits” albümünü yayınlamaya hazırlanıyor.

Sade bir şekilde “My Sister Thanks You and I Thank You” mesajıyla ve “The Greatest Hits” ismiyle yayınlanacak albüm, 26 şarkıdan oluşacak. Albümde yer alacak şarkı detayları şimdilik gizli tutulurken sadece bir şarkının ismi açıklandı. O da 2003 yılından grubun Japonya’da verdiği bir konserin canlı performansıyla birlikte paylaşılan “Ball and Biscuit” oldu.

4 Kasım’da yayınlanacak albüm The White Stripes cephesinden gelen tek haber de değil. Jack White’ın plak şirketi Third Man Records, bu toplama albümün daha detaylı bir versiyonunu, plak şirketinin abonelik sistemi Third Man Vault üzerinden hayranlarıyla paylaşacak. İki plak ya da iki CD şeklinde yayınlanacak standart Greatest Hits albümünün yanına bir CD daha ekleyecek bu genişlemiş pakette ise grubun en sevilen B-Side’ları yer alacak. “Lafayette Blues”, “Good to Me”, “Black Jack Davey”, “St. Ides of March”, “Though I Hear You Calling, I Will Not Answer” gibi şarkıların yer alacağı bonus albümün kapağı ve şarkı listesi, orijinal albüm gibi hemen aşağıda.

The White Stripes Greatest Hits Vault Bonus Disc Tracklist:
01. Look Me Over Closely
02. Lafayette Blues
03. Red Bowling Ball Ruth
04. You’re Pretty Good Looking (Trendy American Remix)
05. Rated X (Live at Hotel Yorba)
06. Who’s to Say…
07. Good To Me
08. Black Jack Davey
09. St. Ides of March
10. Who’s A Big Baby?
11.Though I Hear You Calling, I Will Not Answer
12. Shelter Of Your Arms
13. Walking With A Ghost

Bu da Greatest Hits albümünün kapağı;

Advertisement