a quiet place 3’nin yönetmeni belli oldu

a quiet place 3’nin yönetmeni belli oldu


john krasinski yapımcı koltuğunda


Mütevazi bütçesiyle çekilen ilk filmiyle kendi türünde bir fenomene dönüşen A Quiet Place, oyunculuktan yönetmenlik ve senaristliğe geçiş yapan John Krasinski‘yi de film stüdyolarını peşinden koşturan insana dönüştürmüştü.

Oyunculukta yakalayamadığı başarıyı A Quiet Place ile yakalayan Krasinski, ilk filmin ardından Paramount Pictures‘tan devam filmini hayata geçirmesi için teklif almış ve düşünmeden kabul ettiğini açıklamıştı. İlk filmin ardından bir devam filmi çekeceğini düşünmeyen Krasinski, A Quiet Place: Part II ile de aynı başarıyı devam ettirmeyi planlarken daha film gösterime girmeden gözler serinin bir sonraki filmine çevrilmişti.

Bir süredir akıbeti hakkında haber alamadığımız filmde güzel haber bugün geldi Krasinki’nin bu sefer yapımcı koltuğunda oturacağı filmin senaryosunu ve yönetmenliğini Mud ve Midnight Special gibi yapımlardan tanıdığımız Jeff Nichols üstlenecek. Nichols’un Krasinski, Emily Blunt ve ikinci filmde yer alan Cillian Murphy ile hikayeyi nasıl devam ettireceğini şimdiden merak ediyoruz. Serinin üçüncü ve muhtemelen son filminde Abbott ailesinin başına neler geleceğini görmek için önümüzde uzun bir zaman dilimi olduğunu hatırlatalım.

Bu yıl vizyona girmesi beklenen ama malum olaylar nedeniyle 23 Nisan 2021’e ertelenen filmden paylaşılan ilk fragman hemen aşağıda.