chris pratt, avengers serisinin yönetmenleriyle yeni bir proje için el sıkıştı

chris pratt, avengers serisinin yönetmenleriyle yeni bir proje için el sıkıştıAvengers serisinin bugünkü başarısında büyük pay sahibi olan Russo Kardeşler, serinin oyuncularıyla seriden bağımsız projelerde çalışmaya devam ediyor. Chadwick BosemanChris Hemsworth ve Tom Holland derken sıra Chris Pratt’e geldi.

2016 yılında Ken Ochiai yönetmenliğinde vizyona giren ve büyük bir gişe başarısı sağlayan komedi aksiyon filmi Vê Si Sài Gò’nun Saigon Bodyguards ismiyle uyarlanacak yeniden çevriminde Chris Pratt’e ortağı rolünde Wu Jing eşlik edecek. Alex Gregory ve Peter Huyck’ın senaryosunu yazacağı film, iki şapşal arkadaşın korumakla görevli oldukları bir kadının burunlarının dibinden kaçırılmasıyla başlayan aksiyon dolu hikayesini anlatıyor.

Kimin hangi rolü canlandıracağı şimdilik tam olarak belli olmasa konusu itibariyle Man In Black tarzı bir hikaye vaat eden filmin orijinal versiyonunu aşağı bırakıyoruz. Filmin prodüksiyon detayları şimdilik belirsiz gözükürken 2021 sonu en iyi ihtimal gibi duruyor.