sylvester stallone the suicide squad kadrosuna katıldığını doğruladı

sylvester stallone the suicide squad kadrosuna katıldığını doğruladı


hadi hayırlısı


2018’de Marvel’dan kovulan ve Guardians of the Galaxy serisini yarım bırakıp DC’ye geçen James Gunn’ın yönetmen koltuğunda oturduğu The Suicide Squad da Sylvester Stallone’nun da yer aldığı açıklandı.

İlkini 2016 yılında izlediğimiz Suicide Squad, vizyona girmeden önce kadrosu ve hikayesiyle DC’nin beklenen sıçramayı yapacağı film olarak epey merak ediliyordu. Vizyona girdikten sonra diğer DC filmleri gibi boşlukta kaybolan The Suicide Squad, ardından devam filminin duyurulmasıyla daha da ilginç bir yöne doğru ilerlemeye başlamıştı.

Geçtiğimiz yılın başında oyuncu kadrosu duyurulan serinin devam filminde ilk filmden Joel Kinnaman’ı Rick Flag, Jai Courtney’yi Captain Boomerang, Viola Davis’i Amanda Waller ve Margot Robbie’yi de Harley Quinn rolünde bir kez daha izleyeceğiz. Yeni filmde ekibe dahil olan isimlerin başında ise Idris Elba geliyor.

John Cena, Nathan Fillion, David Dastmalchian, Taika Waititi, Storm Reid, Peter Capaldi, Steven Agee, Daniela Melchior, Flula Borg, Pete Davidson,  Alice Braga, Michael Rooker ve Sean Gunn gibi isimlerin yanına eklenen son isimde sinema dünyasının yaşayan efsanesi Sylvester Stallone oldu.

James Gunn, Instagram hesabından paylaştığı bir selfie ile duyurduğu haber için “Arkadaşım Slyvester Stallone’la çalışmayı her zaman seviyorum ve bugün The Suicide Squad’daki çalışmalarımız bir istisna değildi. Sly, ikonik bir film yıldızı olmasına rağmen, çoğu insanın hala bu adamın ne kadar harika bir oyuncu olduğu hakkında hiçbir fikri yok.” açıklamasını yaptı. Bu postun üzerinde bir takipçisinin Stallone’un filme dahil olduğu anlamına gelip gelmediğini sorusuna “evet” diye yanıtlayan Gunn, daha önce çekimlerin şubat ayında sona erdiğini paylaşmıştı. Bu nedenle Stallone’un filmde ne ölçüde görüneceği belirsizliğini koruyor.

6Ağustos 2021’de vizyona girecek filmden duyacağımız yeni haberler, filme dair soru işaretlerimizi umarız temizler.