gal gadot, yeni aksiyon serisi heart of stone’un başrolünde

gal gadot, yeni aksiyon serisi heart of stone’un başrolünde


yolla


DC Sinematik Evreni’nde canlandırdığı Wonder Woman karakteriyle adını geniş kitlelere duyuran başarılı oyuncu Gal Gadot, kariyerini aksiyon filmleriye yukarı doğru götürmeye devam ediyor. Netflix’in bugüne kadar giriştiği en büyük bütçeli projelerinden biri olacak Red Notice’de Dwayne Johnson ve Ryan Reynolds ile birlikte rol alacak Gadot, gözüne başka bir aksiyon serisini kestirdi.

Skydance Media‘nın yapımcılığını üstlendiği Heart of Stone filminin başrolünde yer alacak Gadot’un, bu projesiyle Mission: Impossible ve Bourne serisi gibi bol devam filmli bir aksiyon serisi başlatması bekleniyor. Gal Gadot’un film için aldığı ücret ile ismini Hollywood’un en çok kazanan oyuncuları arasına yazdırdığı da konuşulan dedikodular arasında.

Mission: Impossible ve James Bond gibi casus filmlerinin kadın başrole sahip bir versiyonu gibi olması planlanan Heart of Stone’un senaryosu, The Old Guard’ın da senaryosunu kaleme alan Greg Rucka ile Oscar adayı senarist Allison Schroeder ikilisinin imzasını taşıyacak. Filmi yönetmesi için, son olarak The Aeronauts’un yönetmen koltuğunda bulunan Tom Harper ile görüşülüyor.

Advertisement