m. night shyamalan dizisi servant’ın yeni sezonundan ilk fragman

m. night shyamalan dizisi servant’ın yeni sezonundan ilk fragman


gerilim, 15 ocak'ta geri dönüyor


2019’un sonunda sürpriz bir şekilde ortaya çıkan ve ilgi çekici bir atmosfere sahip M.Night Shyamalan – Apple TV+ iş birliği Servant’ın ikinci sezonundan bir fragman ve dizinin yayın tarihi paylaşıldı.

Philadelphia’da yaşayan Dorothy ve Sean çiftinin hikayesini anlatan dizinin başrolünde bir bebek var, ama bu bebeğimiz aslında oyuncak bir bebek. Çiftin bir kazada bebeklerini kaybetmesi üzerine, Six Feet Under’daki rolüyle aklımıza kazınan Lauren Ambrose’un canlandırdığı Dorothy’nin oyuncak bir bebeğe annelik yapmasını anlatan dizi, ikilinin bu “oyuncak bebeklerine” bakıcı Leanne’i tutmasıyla başlayan gizemli olayları takip ediyor.

Toby Kebbell’ı bu zorluklara göğüs geren çiftimizin babası Sean rolünde izlediğimiz Servant’ta Harry Potter evreninin yıldızlarından Rupert Grint de yaşanan olayları araştıran bir polis memuru olarak karşımıza çıkıyor.

Shyamalan’ın ara ara kamera arkasına geçtiği Servant’ın yeni sezonundaki yönetmenlerimiz 2018’de çektiği “Blue My Mind” ile hatırladığımız Lisa Brühlmann, 2016 yılının en popüler yapımlarından “Raw“u yapan Fransız film yapımcısı Julia Ducournau ve 2018′ de vizyona giren “Holliday” filminin yönetmeni Isabella Eklöf. Dizinin senaryosu ise 24, Outcast, Resurrection ve Berlin Station yapımlarından tanıdığımız Tony Basgallop imzası taşıyor.

Shyamalan’ın zihninin karanlık köşelerinde bir kez daha dolaşacağımız Servant’ın yeni sezonu 15 Ocak’ta ekranlara gelecek. İlk fragman hemen aşağıda.Advertisement