mark ruffalo ve ryan reynolds’ı buluşturan the adam project’ten ilk görsel

mark ruffalo ve ryan reynolds’ı buluşturan the adam project’ten ilk görsel


iddialı kadro, kaliteli yapım


Bu yıl vizyona girmesi planlanan ancak pandemi nedeniyle ertelenen Free Guy’da birlikte çalışan Ryan Reynolds ve Shawn Levy‘nin yeni projesi The Adam Project’ten ilk görseller basınla paylaşıldı.

Banshee ve Warrior gibi dizilerden tanıdığımız Jonathan Tropper‘ın senaryosunu kaleme aldığı filmde Reynolds, 13 yaşındaki halinden yardım almak için geçmişe dönen bir zaman yolcusunu canlandıracak. Zaman yolcusunun, geleceği kurtarmak için genç haliyle birlikte çalışıp babasını bulması gerekiyor.

Mark Ruffalo’nun Reynolds’ın geçmişteki babasını canlandıracağı filmde Catherine Keener ise Ruffalo’nun karakterinden güçlü bir teknolojiyi çalan, filmin kötü karakterini canlandıracak. Filmin oyuncu kadrosunda bu üç isme Zoe Saldana, Jennifer Garner, Alex Mallari Jr. ve Walker Scobell eşlik edecek.

Ryan Reynolds’ın “Umarım Netflix bizim çalışmaya başladığımızı görünce mutlu olmuştur” diyerek paylaştığı görseller bizce de Netflix’i mutlu etmiştir. Yayın tarihi şimdilik belirsizliğini koruyan The Adam Project’i 2021’in ortalarında izleyeceğimize inanıyoruz.