wonder woman 3, beklenenden de çabuk gelecek

wonder woman 3, beklenenden de çabuk gelecek


filmin hazırlık süreci başladı


Pandemi ve sinema başlıklı tartışmaların göbeğinde yer alan filmlerden biri olan ve bu dönem içerisinde en yüksek gişe hasılatını yakalayan Wonder Woman 1984, 25 Aralık’ta yayınlanmıştı.

Bizi seksenli yıllara götüren Wonder Woman 1984, Patty Jenkins’in yönetmenliğindeki serinin ilk filmiyle son on yılda DC’nin yaptığı en iyi film olarak öne çıkmış ve aynı zamanda bir kadın süper kahramanın hikayesini anlatmasıyla beyaz perdede çok da görmediğimiz bir durumun altından başarıyla kalkmıştı. ABD’de hem sinemalarda gösterilen hem de HBO Max’te yayınlanan film, Kuzey Amerika’da vizyona girdiği 2100 sinema salonunda 16.7 milyon dolarlık gişe hasılatı elde etti ve pandemi döneminin bugüne kadarki en iyi hafta sonu açılışını yapan film oldu. Ayrıca Warner Bros., HBO Max kullanıcılarının yaklaşık yarısının filmi yayınlandığı gün izlediğini belirtti.

Bu gelişmeyi dikkate alan Warner Bros., vakit kaybetmeden üçleme olacağı açıklanan serinin son filmini hayata geçirmek için kollar sıvadı. Patty Jenkins’in bir kez daha projenin başında yer alacağı üçlemenin son filminde tabii ki Gal Gadot’u Diana Prince rolünde izleyeceğiz. Şimdilik filmin hikayesiyle ilgili bir açıklama yapmaktan kaçınan Warner Bros., Patty Jenkins’in filmin günümüzde geçmesi fikrine uyacak mı zaman içinde paylaşılan detaylarla göreceğiz.

Advertisement