yeni kid cudi albümü man on the moon iii: the chosen yayında

yeni kid cudi albümü man on the moon iii: the chosen yayında


cuma bereketi


Kid Cudi’nin Man On The Moon isimli albüm serisinin son halkası olan Man On The Moon III: The Chosen, Spotify’daki yerini aldı.

Kid Cudi’nin yeni albümü Man on the Moon III: The Chosen, son olarak 2010’da Man on the Moon II: The Legend of Mr. Rager isimli albümüyle yarım kalan Aydaki Adam’ın maceralarının son halkası.

Pop Smoke, Skepta, Trippie Redd ve Phoebe Bridgers gibi isimlerin de yer aldığı albüm, 18 şarkıdan oluşuyor. Aradan geçen 10 yılı telafi etmek ve herkesin hafızasını tazelemek için Man On The Moon karakterinin misyonunu bir kez daha dinleyicilerine hatırlatmak isteyen Cudi, albümün arka kapağına yazdığı “Son 10 yılda Scott Mescudi cehennemden geçti ve geri döndü. Dünyasının sona ermiş olduğunu hissettikten sonra umut buldu ve hayatını saran karanlığın üstesinden geldi. Ama mutluluk da sonsuz değil. Barış sandığı şey kabusa dönüştü. Yıllardır hissetmediği acıyla bir kez daha uğraşırken kendini kaybolmuş halde buldu. Ruhunu şeytani Bay Rager’dan geri kazanmak için onu bulmalı ve onunla savaşmalı.” notuyla bu albümün hikayesini bizlerle paylaştı.

Lafı fazla uzatmadan albümü hemen aşağı bırakıyoruz.