lana del rey’in yeni albümünün detayları belli oldu

lana del rey’in yeni albümünün detayları belli oldu


işte geliyor, özel harekat


Lana Del Rey’in merakla beklenen albümü Chemtrails Over the Country Club’ın albüm kapağı ve albümün şarkı listesi gibi detayları bugün itibariyle belli oldu.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Lana Del Rey (@lanadelrey)’in paylaştığı bir gönderi

Geçtiğimiz ay albümden küçük bir teaser ile bugüne söz verilmiş bir video haberi paylaşan Lana Del Rey, bu sözlerin şimdilik bir kısmını tutmuş gibi gözüküyor. Albümün kapak görseli ve şarkı isimleri gibi detayları paylaşan Rey, yarın albümden gecikmeli de olsa yeni bir video paylaşılacağını açıkladı. Şu sıralar ABD’nin politik gündemiyle ilgili yaptığı yorumlara açıklama getirmekle meşgul olan sanatçı, “benim de siyahi arkadaşlarım var! bakın albüm kapağıma, her ırktan milletten arkadaşım var, öyle biri değilim ben…” diyerek konuya açıklık getirmek istedi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Lana Del Rey (@lanadelrey)’in paylaştığı bir gönderi

Çıkış tarihinin açıklanmasının bu kadar gecikmesine anlam veremediğimiz Chemtrails Over the Country Club, bakalım Rey’in aldığı bu eleştirileri tersine çevirmeyi başarabilecek mi? Let Me Love You Like a Woman şarkısını geçtiğimiz haftalarda önden dinlediğimiz albüm, Lana Del Rey’in Norman Fucking Rockwell!’deki başarısını devam ettirecek mi? Bu iki sorunun cevabını merakla bekliyoruz.

Chemtrails Over the Country Club:

01 White Dress
02 Chemtrails Over the Country Club
03 Tulsa Jesus Freak
04 Let Me Love You Like a Woman
05 Wild at Heart
06 Dark But Just a Game
07 Not All Who Wander Are Lost
08 Yosemite
09 Breaking Up Slowly
10 Dance Till We Die
11 For Free