twisted metal, oyun dünyasından televizyona transfer oluyor

twisted metal, oyun dünyasından televizyona transfer oluyor


sar oradan bol aksiyon


İlk oyunu 1995 yılında yayınlanan ve PlayStation tarihinin kült markalarından biri haline gelen Twisted Metal‘in live-action bir dizi uyarlaması yapılacağı açıklandı.

Variety’nin haberine göre Sony, şu anda Twisted Metal’ı televizyona aktarmak için dört kolla uğraşıyor. Projenin yapımcılığını Deadpool’un senaristlerinden Rhett Reese, Kobra Kai yazarı Michael Jonathan Smith ve Zombieland filminin senaristi Paul Wernick yapacak. Will Arnett’in de yapım şirketiyle arkasında olduğu proje için Sony Pictures Television komedi geliştirme başkan yardımcısı Glenn Adilman, ‘Twisted Metal’i tüm sapkın çılgınlığıyla seviyoruz. Michael Jonathan Smith aksiyon dolu, zekice komik bir uyarlamayla geliyor ve Rhett, Paul, Will ve PlayStation’daki arkadaşlarımızın desteğiyle ortaya güzel bir iş çıkaracağız.” yorumunu yaptı.

Oyunun atmosferine uygun bir şekilde post apokaliptik bir dönemde ödül vaadiyle paket teslim etme görevi verilen bir yabancının hikayesini anlatacak projeden paylaşılan detaylar şimdilik epey sınırlı.