david fincher, yeni netflix projesinde michael fassbender ile buluşacak

david fincher, yeni netflix projesinde michael fassbender ile buluşacak


the killer


David Fincher ve Netflix flörtünü bir basamak ileri taşıyacak yeni bir proje duyuruldu. Se7en’ın senaristi Andrew Kevin Walker’ın senaryosunu yazdığı The Killer isimli filmin başrolünde Michael Fassbender’ı izleyeceğiz.

Artık kendisini tanıtmaya gerek duymadığımız isimlerden biri olan David Fincher, Mank’ın yayınlanmasının üzerinden çok geçmeden yeni filmi üzerinde çalışmaya başladığını açıkladı. Alexis Nolent‘in grafik romanından uyarlanacak The Killer için Netflix ile yeniden bir araya gelecek başarılı yönetmen, soğuk kanlılığıyla meşhur bir seri katilin yavaş yavaş duygusal olarak çözülmesini ve geçirdiği değişimi anlatacak. Fassbender’ın filmin baş karakteri olacak suikastçiyi canlandıracağı proje aynı zamanda Fincher ve Walker’ın 25 yıl sonra yollarının kesişmesi sebebiyle de ayrı bir öneme sahip.

Şimdilik hakkında çok az detay paylaşılan ve henüz geliştirme aşamasında olan projenden gelecek yeni haberleri dört gözle bekliyoruz. Yılın heyecan verici yapımlarından biri olmaya şimdiden aday olan The Killer’da bakalım daha kimleri kimleri göreceğiz.