dmx’in yeni albümü ilginç bir ekibi bir araya getiriyor

dmx’in yeni albümü ilginç bir ekibi bir araya getiriyor


bono, lil wayne, snoop dogg, alicia keys...


Esas popülerliğini 90’lı yıllarda yaşayan ve 2000’li yıllara girildikten sonra değişen trendler yüzünden biraz gündem dışı kalan DMX, ilginç isimleri bir araya getirdiği albümünün detaylarını paylaştı.

Aynı zamanda bir New York efsanesi olan DMX, katıldığı bir podcast’te U2‘dan BONO’nun misafir olduğu Skyscrapers şarkısının bir kısmını dinleyicilerle paylaştı.

Programın bir diğer konuğu olan ve DMX’in çok sayıda albümünün arkasındaki isim Swizz Beats, podcast’te albümde yer alan diğer misafir sanatçıları açıkladı. BONO ile uzun yıllar önce Interscope Records’un kurucusu Jimmy Iovine sayesinde tanıştıklarını ve son derece yakın arkadaş olduklarını  paylaşan Swizz Beats, albümde BONO’nun yanı sıra Pop Smoke, The Griselda Crew, Lil Wayne, Snoop Dogg, Alicia Keys ve Usher gibi isimlerin çıkış tarihi şimdilik belirsiz bu albümde yer alacağını açıkladı.

DMX’in 2012’de piyasaya çıkan Undisputed’ın ardından yayınlayacağı ilk albümün detaylarının konuşulduğu podcast’in kaydı hemen aşağıda.Advertisement