wu-tang clan’den kiloyla fotoğraf kitabı

wu-tang clan’den kiloyla fotoğraf kitabı


tam 180 kilo


Son olarak krizi fırsata çevirip el dezenfektanı işine giren rap dünyasının en büyük grubu Wu-Tang Clan, yine ilginç bir haber ile karşımızda. Yeni bir fotoğraf kitabı yayımlayacağını duyurdu.

Bu fotoğraf kitabı, grupların düzenli aralıklarla yayınladığı ve içinde “daha önce paylaşılmayan fotoğrafların” olduğu klasik fotoğraf kitaplarından biraz farklı gözüküyor. Kitabın duyurusuyla birlikte yaptıkları açıklamada “hip hop tarihinin en BÜYÜK ve NADİR bulunacak kitabını” hazırladığını söyleyen grup, bu açıklamasının da arkasını dolduracak gibi gözüküyor. Çünkü 180 kilo ağırlığında ve sadece 36 adet (evet 36 Chambers) basılacak kitap, Gethin Jones tarafından özel olarak yapılan bir kaidenin içinde sahibiyle buluşacak.

Ağırlığı ve az sayıda olmasının yanı sıra yaklaşık 300 sayfa olacak kitap, bildiğimiz kahve masası kitaplarına farklı bir yerden bakacak gibi gözüküyor. Grubun farklı dönemlerinden fotoğrafları bir araya getirecek kitabı kazanmaya hak kazanmak için BU ADRESTEN mail adresinizle kayıt yaptırabilirsiniz.

Kitabın dolayısıyla bir fiyatı ve çıkış tarihi bulunmuyor.